USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos Olimpia Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos Olímpia Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos

ex. Hot Beach Suites Olímpia - Entrada Parque Aquático - 6 Adultos

Förhandsbokning
2026-07-30
2026-07-31

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

12

Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos


Hotellet Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos ligger inom 3 km från Orquidário Aguapey.

Olímpias centrum kan nås inom 25 minuters promenad. Gästerna som bor på detta hotell kommer att befinna sig inom 10 minuter med bil från Igreja Matriz de São João Batista. Du kommer att befinna dig i närheten av Laranjais varma källor.

Rummen på Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos har matplats och sitthörna samt luftkonditionering för din bekvämlighet. Gästerna erbjuds kylskåp och köksredskap i rummen. I badrummen finns en separat toalett och en dusch, tillsammans med hårtorkar och badmössor.

Restaurangen Restaurante Ibiza med sydamerikanska rätter ligger mindre än 1 km från det här hotellet.

  • Lokala sevärdheter
  • Museu de Historia e Folclore Maria Olimpia
    2393 km
  • Estádio Municipal Maria Tereza Breda
    2124 km
  • Restaurante & Pizzaria Tropicália
    2361 km
  • Comunidade Santa Clara
    642 km
  • Laranjais varma källor
    737 km
  • Museu do Folclore
    2383 km
  • Iquegami Supermarkets
    1569 km
  • Parque Aguas de Olimpia
    1782 km
  • Faculdade Eduvale
    889 km
  • Flygplatser
  • Prof. Eribelto Manoel Reino flygplats
    59 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Wi-Fi

Mat och drycker

  • Köksgeråd
  • Matplats utomhus

På rummet

  • Sittgrupp
  • Uteplats
  • Matbord
  • Gratis toalettartiklar
  • LCD-TV
  • Parkettgolv

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 18:00
Utcheckning: från 08:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • 🌇

    Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från hotellet Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos?

    Det tar 25 minuter till fots att komma från hotellet Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos till centrum.
  • 🕗

    Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos?

    Gästerna på hotellet Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos måste checka ut vid 11:00.
  • Vilken avbokningspolicy erbjuder hotellet Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos?

    Hotellet Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos erbjuder gratis avbokning. För mer information, kontakta hotellpersonalen.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-07-30
2026-07-31

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Hot Beach Suites Olimpia - Entrada Parque Aquatico - 6 Adultos, Brasilien

Avenida Ferrasa, Olímpia, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved